ECLUB.IN.UA english
#Транспорт для Захисників

Пікап та антидронова рушниця для фронту

Збір коштів для 109 бригади територіальної оборони Донецької області (106 батальйон), які знаходиться на Донецькому напряму (м. Бахмут)
#Транспорт для Захисників
Хлопці з 109 бригади територіальної оборони Донецької області (106 батальйон) боронять Україну та свій рідний Донбас і терміново потребують допомоги. Свого часу хлопці пройшли важкі бої за Маріуполь, звільняли свої власні домівки у Лимані, а донедавна міцно нищили ворога під Бахмутом. Зараз виведені на доукомплектування. Тож перед поверненням на передову ПРОШУ ТЕРМІНОВО ДОПОМОГТИ закрити два надважливі збори – на пікап та антидронову рушницю EDM4S SKY WIPER

«Багато хто з нас виріс та все життя провів на Донбасі. Коли прийшов ворог – ми з хлопцями довго не думали, вступили у ТРО та пішли захищати свої домівки та право жити у вільній Україні. Вже швидко були на передовій. Буває дуже «гаряче». Дуже потрібен пікап, бо швидкість багато що вирішує. Це оперативне висування на позиції, евакуація поранених – дуже актуально. Вірте всі, скоро переможемо! Звільнимо нашу Україну, а як повернемось – відбудуємо наш український Донбас», – розповідає «Райдуга», боєць 106 батальйону, який сам родом з Донбасу.

На пікап потрібно 237 тис. грн (5,5 тис. євро). Варіанти авто знайшли у Англії або Литві – в залежності від того, скільки зберемо. Дякуємо, що Ви з нами!

Антидронова рушниця

Рушниця буде закуповуватись у Німеччині. Її вартість становить близько 15000 євро!

"Ворог підступний і його не можна недооцінювати. Як тільки їх дрон зависає над нашими позиціями, одразу починається потужний артилерійський обстріл. Нам дуже потрібна хороша антидронова рушниця. Це допоможе врятувати багато життів." - «Райдуга», боєць 106 батальйону.

Тільки разом з Вами ми зможемо допомогти хлопцям звільняти території нашої країни!

#Допомога Військовим