ECLUB.IN.UA english
ГО "Підприємницький клуб"

Підприємництво


Ми — відкритий Клуб Підприємців, який ставить метою — об’єднання малого та середнього бізнесу у єдину спільноту! Ми дотримуємось думки, що сам по собі підприємець — це найбільший ресурс нашої сучасної економіки! Сьогодні, Підриємець — це людина, яка не тільки не боїться брати на себе відповідальність та ризик, але й людина, яка має розуміння своїх можливостей та силу волі створювати та розвивати певні ніші. Бути Підприємцем — це думати не тільки за себе, але й за середовище у якому ти знаходишся, покращувати його та відчувати себе його частиною. Але… чи бажаєш Ти йти своїм шляхом самостійно або тобі потрібна підтримка й однодумці?

Ми впевнені, що Ти в змозі реалізувати свої плани, ідеї, ініціативи самостійно, але бувають моменти, коли кожному потрібна підтримка або порада, партнер або ментор, інструменти для досягнення цілей або інвестори для розвитку. Погодьтесь, що майже всі підприємці ставлять за мету — отримання прибутку від бізнесу, але не всі розуміють, що треба поширювати свої знайомства, розвиватись та розвивати команду, шукати нові ідеї та отримувати нові знання. Підприємницький Клуб — це саме та організація, яка є об’єднуючим ланцюгом для підприємців малого та середнього бізнесу, виступає від спільноти та впроваджує її ідеї.

Івенти

спільно з партнерами, муніципалітетами та органами влади ми організуємо багато івентів: виставки,конференції, бізнес-зустрічі, ярмарки та інші заходи для всіх нашіх учасників спільноти!

Бізнес-журнал

ми випускаємо бізнес-журнал з аналітикою, користним контентом та інформацією про наших учасників спільноти!

Консалтінг

ми вирішуємо питання, пов’язані з організацією та просуванням бізнесу, консультуючи при цьому всі сторони цього глобалного процесу!

600+

членів клубу

12000+ 

охоплено підприємців

80+

бізнес івентів

8

років досвіду

наші цінності

Аполітичність

Ми не підтримуємо жодну політичну силу та маємо лише задачі, направлені на допомогу бізнесу та підприємцям, які самі й визначаємо

іноваційність

Лише інновації можуть сприяти просуванню вперед, тому важливо не тільки їх використовувати, а й підтримувати їх розвиток

взаємодійність

Наша спільнота — це не 1000 окремих підприємців, а єдине суспільство, де кожний допомагає один одному та має партнерські стосунки

патріотизм

Ми цінуємо підприємців, які зацікавлені у розвитку економіки України та не тільки бажають бути її частиною, але й впливати на неї.

Хочеш бути частиною спільноти? Напиши нам!

написати

smart Building forum

Запрошуємо на SMART BUILDING — щорічний Форум, що демонструє світові та українські досягнення в області інтелектуальних систем і автоматизації, енергоефективності і smart рішень для створення «Розумного будинку» і «Розумного міста».

Це єдиний майданчик в Україні, який об’єднує стартапи, невеликі локальні компанії, а також відомі світові бренди і компанії ринку розумних технологій.